Fl☀️r🌴da – Miami

Tentokrát vám sepíšeme tipy, co nesmíte v Miami minout!

Cestování po Miami je v podstatě zdarma – pro baťůžkáře jako dělané 🙌🏻 a ne nadarmo se Floridě říká Slunečný stát. Opravdu je tam i v lednu kolem 26 stupňů.

Na video z Miami se můžete podívat zde:

Little Havana

Little Havana je kubánská čtvrť s kavárnami, restauracemi, obchody, krásně pomalovanými zdmi, kohouty a slavným Domino parkem, kde si můžete zahrát domino 😉.

Hlavním bodem zájmu v Little Havana je Calle Ocho walk of fame neboli chodník slávy (tak jako Hollywoodský, ale s místními celebritami..)

Vizcaya museum & gardens

Zahrady se sochami, sídlem – tak jako u nás v Kroměříži. Vstupné je 22 USD. Pro dítě 6-12 let 10 USD. Doporučujeme si vyhradit min. 2 hodiny času.

V zahradách se pořádají i svatby, takže pokud uvažujete o svatbě v USA, tohle místo je opravdu nádherné!

Wynwood Walls

Tentokrát si představte zeď Johnna Lennona v Praze. Jen v trošku větším měřítku. Pomalované zdi, místa k sezení a relaxu, bar, zmrzlina a vstupné ZDARMA.

Brickell

Pokud si chcete užít mrakodrapy a krásné výhledy na město, tak si na svůj itinerář přidejte Brickell. Je přímo v Downtown Miami, dostat se tam je tedy velmi snadné.

Pokud plánujete nakupování, tak nesmíte minout Brickell City Centre se spoustou obchodů, obrovským kinem, restauracemi (trošku jako naše Olympie, Šantovka nebo Karolina).

Anebo si můžete užít relax u přístavu se slíbeným krásným výhledem na město s mrakodrapy.

Key Biscayne

Key Biscayne je menší ostrůvek, který není přecpaný tolika turisty jako Miami Beach a hlavně má mnohem hezčí pláže! Bílý písek, lesy a relax 🙌🏻

Za návštěvu rozhodně stojí Bill Baggs State Park, kde zaplatíte vstupné cca 2 USD. Projet si ho můžete autem, na kole nebo jít třeba pěšky. Není příliš rozlehlý, nohy vám neupadnou :-).

Pak je plný různých zvířátek od ještěrek až po mývaly, kteří vám velmi rádi ukradnou deku nebo cokoliv co necháte ležet na zemi, takže pozor na věci!

O pár km dál leží Crandon Park, který je ještě hezčí. Vstupné je zdarma, platí se jen za parkovné, takže raději přijeďte autobusem. Rozhodně si nezapomeňte deku a plavky!

Miami Beach

A co jiného na závěr než slavná Miami Beach? Rozlehlá pláž se spoustou slunečníků, kolem krásné hotely, bary, restaurace a cyklostezky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s