Bruslení v zahraničí?

Bruslení je hned po cestování naše nejoblíbenější činnost. Jsme typy lidí co stojí na bruslích 1. prosince a znovu hned 1. února. 😂Snažíme se brát si brusle sebou i na cesty, nebo si je na místě půjčit, případně zakoupit. Co je lepšího než jezdit na bruslích po cyklostezce a sledovat kolem sebe Miami beach a palmy? 🏝

Miami, Florida

V Česku bruslíme pravidelně také i přes nedostatek času a kolem našeho místa bydliště hlavně nedostatku cyklostezek. Od doby co jsme se přestěhovaly do Ostravy skrze studium, tak je to s bruslením trošku lepší, tam už je zázemí dobré. Dokonce jsme objevily i nějaké skateparky🙏🏻.

Aktuálně máme každá 3 brusle, trekové, speed. Nevybíráme podle vzhledu, ale podle funkčnosti. Brusle v zahraničí využíváme i jako dopravní prostředek, takže vybíráme kvalitní. Pokud vybíráte brusle, doporučujeme firmu, kde se dá do konce dubna uplatnit sleva 16 % na veškerý sortiment včetně kolečkových bruslí. Stačí zadat slevový kód „SWEET16„. Naše nejnovější přírustky do sbírky (to je už asi úchylka mít více bruslí než bot🤔) jsou tyhle:

Trekové brusle Buff s originálním a vypracovaným designem. Podvozek je z odolného kompozitu a kolečka z PU materiálu vhodného pro rekreační jízdu a také Roller derby. U tohoto modelu bruslí si můžete nastavit velikost, to je výhoda nejen pro děti, kterým roste noha, ale i pro lidi co jsou jako my a neznají přesnou velikost své nohy.

Brusle Spokey Khan jsou vhodné pro náročné uživatele. Podvozek je vyroben z hliníku ale brusle si zachovávají velmi nízkou hmotnost! Varianta se třemi kolečky jsou pro pokročilé jezdce. Je to opravdu rychlost!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s