EDU Effective💻

Tentokrát máme velkou novinu. Dlouhou dobu jsme se rozhodovaly, zda se v marketingu neposunout na vyšší level, naučit se něco nového, dozvědět se užitečné věci. Přemýšlely jsme o nějakém studiu, vysoké škole, VOŠce, kurzech, čemkoliv co by nám bylo přínosem.

Během října ’21 jsme našly naprosto vysněné studium u EDU Effective Bussiness School. Vlastně nás uchvátilo natolik, že jsme během pár dnů ihned se studiem začaly a pořádně se do toho obuly! Studujeme už třetí měsíc, a tak jsme se rozhodly vám zde konečně sepsat nějaké info – našima očima.

Studujeme MBA program (Master of Business Administration), na výběr je mnoho „oborů“ od Project management, Human resources, až po ten náš – Marketing for the 21st century.

Celé studium probíhá online s čímž je spjata první výhoda – odkudkoliv a hlavně kdykoliv. Stačí mít kvalitní připojení k internetu a mobil, tablet nebo počítač, takže my právě teď studujeme z Mexika, někdy třeba z vlaku, letiště, nádraží, zkrátka když máme chvíli času, tak vytáhneme notebook a jedeme. Online studium byla za nás jedna z top výhod nejen kvůli možnosti studia při cestování, ale třeba také ušetření času dojížděním do školy, anebo teď během covid doby nemusíme řešit žádná opatření.

Délka studia je 10 měsíců, každý den se EDU věnujete cca 15 minut. My mu tedy věnujeme přibližně 30 minut, sepisujeme si poznatky do souhrného textu, ukládáme si různé doporučené webové stránky apod. Pokud jeden den zanedbáte, je možnost si ho dodělat další den. My se snažíme o co největší poctivost už jen pro budování návyků :), ale třeba v listopadu jsme byly na cestovatelském festivalu a totálně jsme prošvihly asi 4 dny. Z vlastní zkušenosti vás tedy můžeme varovat – studujte pravidelně nebo se dostanete do bodu kdy máte z 15 minut hodinu (v našem případě se sepisováním poznámek i dvě) a to je časově mnohem náročnější!

Celé studium je v anglickém jazyce – to byla pro nás zprvu nejvíce odrazující zpráva. Naše angličtina na úrovni někde mezi B2 – C1 není úplně ok jak bychom si představovaly u 10 měsíčního studia, každopádně vás můžeme uklidnit. U studijních materiálů je podpora aj titulek, což situaci dost usnadní, v případě nouze je možno si video stopnout a použít překladač. Každopádně i tak je nutná znalost angličtiny.

Po úspěšném ukončení studia získáte MBA certifikát, mezinárodní IES certifikát a certifikát ICI, který je platný také v USA, Kanadě, Austrálii a mnoha dalších zemích.

V příštím článku vám podrobně sepíšeme, jak probíhá samotné každodenní studium, ať máte větší představu!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s