EDU Effective 🖥

V minulém článku EDU jsme vám shrnuly, jaký obor studujeme a jaké jsou z našeho pohledu výhody a nevýhody online studia. V tomto článku se zaměříme na samotné denní studium – jak probíhá.

Každý den na vás čeká jeden „blok“, který zabere odhadem 15 minut. Doporučujeme si vzít papír a tužku, anebo si otevřít na notebooku poznámkový soubor pro značení zajímavých informací. Pokud si nenajdete 15 minut času na studium, netřeba panikařit. Studium si můžete rozvrhnout dle svých časových možností. Každý den 15 minut, nebo třeba hodina jednou za 4 dny. Z vlastních zkušeností vám ovšem doporučujeme pravidelnost, ať se vám bloky nehromadí. Obzvláště pokud ještě zápasíte s angličtinou, studium by se pak mohlo hromadit a stát velmi obtížným.

Pro splnění denního bloku se přihlásíte do svého účtu na platformě Edu Effective. Po přihlášení uvidíte souhrn dosavadních „úspěchů“ – kolik kurzů máte hotových, jak dlouho již studujete a kolik jste dosud obdrželi certifikátů.

Po otevření denního bloku jste automaticky přesměrováni na platformu LinkedIN, kde jsou nahraná videa od světových speakerů. Videa trvají cca 15 minut. K dispozici jsou anglické titulky. Videa si můžete neomezeně stopovat, přehrávat dokola. Po ukončení bloku se občas skládají menší testy.

Po splnění 30 bloků (1 modul) se každý měsíc skládá jeden velký test za který obdržíte certifikát. Na test je vždy dostatek času, není třeba panikařit, stačí jen pozornost. Pokud jste si informace dobře značili, neměli byste mít problém. Testy jsou vedeny formou výběru a,b,c,d.

Celé studium se skládá z 10 modulů (tzn. cca 10 měsíců studia). My studium (snad úspěšně) ukončíme v létě a sepíšeme zde poslední článek o závěrečném testu a ukončení studia.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s