Amerika

Mexiko: listopad – prosinec 2020

Na zimu jsme vyrazily do mexických států Q. Roo a Yucatán. Zaplavaly jsme si na nejkrásnějších plážích Mexika, jely lodí na neobydlený ostrov Isla Contoy, zaplavaly si s delfíny, projely se na zip-line, viděly jeden z divů světa a mnoho dalšího. Mexiko řadíme do top destinací co jsme navštívily.


Z Miami na Karibské ostrovy: leden – únor 2020

V lednu 2020 jsme odletěly na Floridu, konkrétně do prosluněného Miami, které jsme procestovaly křížem krážem. Zjistily jsme tipy, jak cestovat po Miami zdarma, kde jsou nejkrásnější pláže na koupání, zajely jsme si do národního parku Everglades, kde žijí volně aligátoři a poté jsme lodí propluly Karibské moře a navštívily Bahamy, Jamajku, Kajmanské ostrovy, Belize, Roatán a Cozumel. Zaplavaly jsme si s rejnoky, vylezly na Mayské pyramidy a zaplavaly si pod Jamajskými vodopády.


Napříč USA: srpen 2019

Spolu s kamarádkami jsme se vydaly do USA odkud jsme podnikly cestu napříč USA. Náš trip začal v Chicagu odkud jsme letěly do Las Vegas, pokračovaly jsme autobusem do Los Angeles, poté na Havajský ostrov Oahu a jako poslední destinaci po cestě domů jsme si nechaly San Francisco. Viděly jsme havajské přírodní krásy, potápěly jsme se v korálových zálivech, navštívily jsme dva obrovské zábavní parky a filmová studia, přírodní parky a projely jsme se na kajacích u Hooverovy přehrady.


New York: říjen – listopad 2018

Do NYC jsme se vydaly v období října a listopadu. Viděly jsme největší maraton světa, zažily jsme pravý Halloweenský průvod na Manhattanu. Navštívily jsme největší mrakodrap na západní polokouli, proletěly se vrtulníkem bez dveří…


Z Kanady na Floridu: červenec 2018

V červenci 2018 jsme spolu se dvěma kamarádkami vyrazily na náš první zaoceánský trip. Sbalily jsme si věci do krosen a přiletěly jsme do New York City odkud jsme pokračovaly přes Connecticut, Massachusetts až na Niagárské vodopády, následně do Toronta v Kanadě a poté dolů až na Floridu přes Pennsylvanii, New Jersey, Maryland, Washington D.C., Severní Karolínu, Jižní Karolínu a Georgii. Užily jsme si den v Universal studiích, zaplavaly si v přírodních jezírkách na Miami, fandily jsme na baseballu..