Elektronika 📷

Nejdůležitější část našeho vybavení – celý jeden batoh. Nemáme nejnovější modely mobilů, dronů. Máme ale elektroniku, které věříme a jsme s ní plně spokojeny.

DJI Osmo Pocket

Osmo pocketkapesní stabilizátor s kamerou. Pořizuje fotografie v rozlišení 12MPx a videa v super rozlišení 4K. K dispozici jsou také inteligentní režimy (Active Track, Panorama, Timelaps..). Stabilizátor váží pouhých 116 gramů! V balení najdete i přepravní pouzdro a my si dokoupily i voděodolný obal.

Dron DJI Mavic Air

Dron máme od roku 2019. Natáčí videa ve 4K a hlavně! – je maličký a perfektně skladný! Je k němu i obchranné pouzdro a přepravní batoh. Aktuálně k němu máme dvě baterie, jeho výdrž je tedy přibližně 2×21 minut.

Digitální fotoaparát Canon EOS 200D

Digitální zrcadlovku Canon máme i včetně dvou objektivů, brašny, náhradní baterie a stativu. Foťák má v sobě zabudované bluetooth, blesk, výklopný a otočný displej.

Niceboy VEGA X PRO

Akční kamera, natáčí záběry ve 4K rozlišení, je vodotěsná bez obalu až do 12 metrů! S pouzdrem do 30 metrů. Podporuje funkce jako je slow motion, rybí oko nebo časosběr. Zepředu je selfie displej.

Macbook Air 2017

Macbook Air je náš věrný společník na cestách. Spolehlivý s velkou výdrží baterie (až 12 hodin) a hmotností 1,34 kg! Jeho šířka je od 0,3 cm do 1,7 cm. Macbook využíváme na střih videí, správu webu a všechny administrativní záležitosti.

Dell Latitude E7240

Máme také notebook s OS Windows, a to Dell Latitude E7240. Oproti Macbooku je mnohonásobně těžší a neskladný, takže ho s sebou vozíme převážně na kratší cesty. Je vybavený vším potřebným.

Iphone 8, XR

Mobilní telefony, to je jedna z věcí na které se totálně shodneme. Za nás rozhodně iPhone se skvělými aplikacemi, přívětivým ovládáním a dlouhou výdrží baterie. Půjčování USB je také fajn, nemusíme sebou vozit 2 kusy.

iPhone XR
iPhone 8
Příslušenství

Univerzální redukce je perfektní věc, pokud s sebou nechcete na delších cestách vozit kupu dalších.

Selfie tyč s tripodem rozhodně ušetří váhu i místo, navíc funguje přes bluetooth!

Univerzální adaptér
Selfie tyč + tripod