Elektronika 📷

Nejdůležitější část našeho vybavení. Většinou nám zabere celý jeden batoh a druhý nám zbývá na vše ostatní. Nemáme nejnovější modely mobilů, dronů. Máme ale elektroniku, které věříme a jsme s ní plně spokojeny.

DJI Osmo Pocket

Osmo pocket je kapesní stabilizátor s kamerou. Pořizuje fotografie v rozlišení 12MPx a videa v super rozlišení 4K. K dispozici jsou také inteligentní režimy (Active Track, Panorama, Timelaps..). Stabilizátor váží pouhých 116 gramů! V balení najdete i přepravní pouzdro a my si dokoupily i voděodolný obal.

Dron DJI Mavic Air

Dron máme z Rcprofi.cz od roku 2019. Natáčí videa ve 4K, je vybaven automatickými režimy (ActiveTrack, TapFly, Návrat domů…) a hlavně! – je maličký a perfektně skladný! Vozíme ho v ochranném pouzdře a přepravním batohu, kam se vejde i s ovladačem. Aktuálně k němu máme dvě baterie, jeho výdrž je tedy přibližně 2×21 minut.

Niceboy VEGA 6 star

Akční kamera Niceboy VEGA 6 star pořizuje záběry ve 2K rozlišení, nahrává pod vodou do 30 metrů, také podporuje slow motion a časosběr. Ovládá se i přes dálkový ovladač a wifi. Ke kameře je spousta příslušenství – držák na helmu, kolo, voděodolný obal atd.

Macbook Air 2017

Macbook Air je náš věrný společník na cestách. Spolehlivý s velkou výdrží baterie (až 12 hodin) a hmotností 1,34 kg! Jeho šířka je od 0,3 cm do 1,7 cm. Macbook využíváme na střih videí, správu webu a všechny administrativní záležitosti.